FOTOGALERIE - NAROZENINOVÉ OSLAVY

HASIČSKÁ OSLAVA

Chce se váš syn stát požárníkem? Obdivuje hasiče a velká požární auta?

Dopřejte mu hasičskou párty s opravdovým hasičským vozem, celou posádkou hasičů a vyzkoušení si hasičských hadic a stříkaček… A dárek pro oslavence: pravá hasičská přilba přímo od hasičů!

FIREMAN BIRTHDAY PARTY

Does your son dream of being a fireman? Does he adore big fire trucks and firemen?

Why not a fireman party? The real firemen, the real fire truck, trying out the equipment and a special present for the birthday boy a real fireman helmet.

IMG_9774.jpg

PIRÁTSKÁ OSLAVA

Hraje si váš syn stále na piráty? Má rád lodě, pruhované triko, pásku přes oko, šavli…?

Připravíme mu nezapomenutelnou „plavbu lodí“ po celé školce s hledáním ztraceného pokladu, naučí se vázat pravé pirátské uzle, vytvoříme mu originální pirátské tetování, vyzdobíme prostor originálními černými pirátskými balónky, ubrusy, gerlandy apod. Doprovodný program, překvapení pro oslavence: např. Klaun Ferda s mluvícím ARA papouškem.

PIRATE PARTY

Room as a ship, wearing stripy shirt, funny talks, a sword ready for action and eye patch, simply adores pirates. Why not a pirate party?

Pirate party as a ship voyage around the school to find the lost treasure, children learn how to tie bonds, can get a tattoo, all decorated by pirate balloons and other fun items. A surprise can be clown Ferda with a talking Ara parrot along with other actions and games. 

P1030043.jpg

ČOKOLÁDOVÁ OSLAVA

Milujete čokoládu? Dopřejte si ji v neomezeném množství…

Náladu vám zvedne: čokoládová fontána nebo fondue. Můžete se naučit vyrábět domácí pralinky se zkušenou kuchařkou, uvařit si horkou čokoládu a dozvědět se něco více z historie čokolády. A k tomu spousta soutěží a legrace s animátory…

CHOCOLATE PARTY

Do you love chocolate? Enjoy it unlimitedly.  

Chocolate fountain or chocolate fondue are the key to love this party. The experienced chef teaches you how to make chocolate pralines, make a delicious cup of a hot chocolate and you also learn a bit from chocolate history. More fun and games to follow the chocolate madness. 

Picture 005.jpg

TANEČNÍ SHOW

Je vaše dítě velkým tanečník, miluje tanec nade vše...

Připravte mu soukromou diskotéku s DJem, nadupanou muzikou, barevnými světly a tanečním překvapením…. např. Michael Jackson Dance Show.

DANCE SHOW

Does your child dreams of being a dancer? Does he or she dance all the time?

Get him or her a DJ, all inclusive disco party, lights on, dance surprise.

Picture 039.jpg