Řekli o nás

"Opět bych Vám za dceru chtěla poděkovat za páteční grilování. Bylo to prý výborné! Děkuji. "

maminky Elly Wilsonové (1.třída), květen 2014


"S úrovní předškolního vzdělávání jsme v SCIS po všech stránkách velmi spokojení. 
Báječní učitelé i ostatní personál, pestrá škála mimoškolních aktivit, osobní a vstřícný přistup vedení. Nemohu opomenout výbornou kvalitu stravování. Julinka je ve školce velmi šťastná a každý den se do ní těší, o prázdninách si často vzpomene na děti i učitele. Pozitivní zpětná vazba spokojeného dítěte je ta nejlepší reference."

maminka Julinky (YD), březen 2014

We are very pleased with the KG education in SCIS. Wonderful teachers and other staff, a wide range of extra courses, personal and friendly leadership. I can‘t forget the excellent quality of food. Julinka is very happy at school and during the holidays we often remember the children and teachers. Positive feedback from a happy child is the best reference.

Mother of Julinka (YD), March 2014


"(...) ohledně stravování v MŠ bych Vám chtěla napsat, že já a moje holky jsme naprosto spokojené. Jídelníček mají takový, že jim ho často závidím a Kristýnka se u Vás konečně naučila jíst i trochu zeleniny a ryby. Ptala jsem se i paní učitelky v GF na Lindu a ta prý jí také, což je další z malých zázraků, protože Linda normálně téměř nejí (myšleno doma).
(...) děkuji, že se opravdu staráte o to, aby měly děti zdravý a dobrý oběd. Za nás bych nic neměnila."
V. Š. (červen, 2013)

"…about the dining, my girls are totally happy eating at school. The menu is amazing, sometimes I am jealous what they eat, Kristynka learned how to eat more vegetables and fish. I asked a Green Frogs teacher who takes care of our younger Linda and she eats well, a little miracle considering that she eats almost nothing at home. Thank you for taking such good care of our children to have perfect lunch every day, would not change a thing."  V. Š. (June 2013)