Sunny Canadian School se stala partnerem AVON Pochodu / Sunny Canadian School has become a partner of charity "AVON Pochod"

Sunny Canadian International School se stala partnerem jedinečné akce, která patří k absolutně největším charitativním akcím v České republice.  Avon Pochodu se každý rok v ČR účastní desetitisíce lidí, kteří mají  jeden jediný společný cíl, kterým je podpořit boj s rakovinou. Pro Sunny Canadian School je ctí, že se do takto významného a především smysluplného projektu může naplno zapojit. 

Srdečně proto zveme všechny Sunny Canadian děti, rodiče, sourozence, příbuzné a kamarády na společný Avon Pochod, který se uskuteční 10. června, který doprovodí velmi zajímavý program nejen v den pochodu, ale i v prostorách školy.  Budou mezi ně patřit např.  besedy s odborníky v tomto oboru  a jiné. Plně si uvědomujeme, že toto je téma, se kterým přijde dříve či později do kontaktu každé dítě a proto se mu chceme v rámci školních preventivních programů věnovat.

"Neřeš..." Tak zní heslo 17. ročníku Avon Pochodu. Proč právě "Neřeš"? Někdy nás štvou úplné malichernosti.  Cílem letošní akce je nic neřešit a podpořit ty, kteří se takovými drobnostmi nezabývají. Ty, kteří musí bojovat. Na stěžování si nemají čas ani myšlenky. Proto nic nepodstatného neřešte, oblékněte se do růžového či šedého trička a pojďte do toho s námi. Nádherná nadčasová a velmi příjemná  trička navrhl našimi dětmi velmi oblíbený módní návrhář Lukáš Macháček, kterého ze Sunny Canadian již znáte. 

Trička jsou zároveň vstupenkou na pochod i na navazující program.  Nemusíte pro ně nikam složitě jezdit. Pozvali jsme zástupce Avon pochodu k nám a budou trička prodávat v Sunny v úterý 9.5. 2017 od 14,30 do 17 hodin , dále pak hned ve středu 10.5. ve stejných hodinách a zároveň také v průběhu akce Muffiny s maminkami dne 15.5.2017. 

Prohlédnout si je můžete zde: http://www.zdravaprsa.cz/avon-pochod/tricko-2017/

Sejděme se v sobotu 10. června v pravé poledne na Staroměstském náměstí a vydejme se společně na Štvanický ostrov, kde tato jedinečná akce vyvrcholí atraktivním programem. Těšíme se na vás.

----------

Sunny Canadian International School is excited to be a partner of the unique "Avon March,” one of the largest charity events in the Czech Republic. Tens thousands of people every year unite with a single goal: to support the fight against cancer. For the Sunny Canadian, it is an honor to be part of such a meaningful project.

We invite all Sunny Canadian children, parents, siblings, relatives and friends to join the "Avon March.” T-shirts act as tickets for this event and will be sold at school the following dates: Tuesday, May 9 (from 2.30 pm to 5 pm), Wednesday, May 10 (from 2.30 pm to 5 pm), Muffins with Mom on Monday, May 15, 2017 (in the morning). You can view the T-shirts here: http://www.zdravaprsa.cz/avon-pochod/tricko-2017/

The "Avon March" will take place at noon on Saturday, June 10. We look forward to seeing a big Sunny crowd in Old Town Square. See you there!