Workshop Sunny teenagerů v salonu Laboratory / Workshop of Sunny Canadian students in Laboratory Institute (13.3.2016) (kopie)

Řada žáků a studentů nám dorostla do věku teenagerů, kdy je pro ně péče o jejich zevnějšek velmi důležitá a žáci o ni jeví čím dál tím větší zájem. Jsme přesvědčeni, že i v tomto oboru by se jim měla dostat velmi odborná a profesionální péče, a tak Sunny Canadian zahájila spolupráci s renovovaným kosmeticko-kadeřnickým salonem Laboratory.

 

Kosmetický salon Laboratory je centrum krásy přímo v srdci Starého Města, které se specializuje na luxusní procedury v péči o vzhled. Zárukou kvality je především práce s těmi nejkvalitnějšími produkty a kosmetikou – salon ve svých zkrášlujících službách používá výhradně nejdražší kosmetickou značku La Prairie, která byla po více než půl století průkopníkem v buněčné péči o stárnoucí pleť.  Dále salón exkluzivně spolupracuje také s francouzskou kosmetikou Anne Semonin, kde je každý kosmetický program přizpůsoben na míru a začíná osobním pohovorem a diagnostikou pleti.  

V neděli 13.3. 2016 se uskutečnil v kosmetickém salonu Laboratory workshop pro Sunny Canadian teenagery zaměřený na módu, péči o pleť a líčení. Špičkový módní návrhář Lukáš Macháček seznámil studenty se současnými trendy oblékání mladých lidí a fantastické kosmetičky Kristýny předaly zkušenosti z oboru péče o mladou pleť pomocí značky La Prairie či francouzské kosmetiky Anne Semonin. Studenti si to neuvěřitelně užili, nikomu se nechtělo domů a všem to při odchodu strašně moc slušelo. Děkujeme týmu Laboratory za fantastickou a velmi profesionální práci.

 

Šťastnými vylosovanými výherci poukazů na další odbornou péči Laboratory jsou Niki Hasková a David Kabíček. Gratulujeme a doufáme, že Vás pak ve škole ještě poznáme!1vše

 

Our students have grown into teenagers who care about their appearance which is very important to them at this age. Knowing this, we believe that the children would enjoy the chance to discuss personal care with professionals, so Sunny Canadian has teamed up with renewed cosmetic and hairdressing salon Laboratory.

Beauty salon Laboratory, in the heart of Old Town, specializes in luxury treatments. Quality is guaranteed! They use only high-quality products and cosmetics such as La Prairie or Anne Semonin.  In cooperation with Laboratory, SCIS prepared a workshop for teenagers which was held on Sunday, March 13, 2016  at Laboratory beautiful premises located at  Elišky Krásnohorské 135/7, 110 00 Prague 1.  

Children  spent the first hour with a well known fashion designer Lukáš Macháček, who discussed with them  fashion for teenagers. Furthermore, the children  receive treatments from cosmetologists.  Everybody had fun and lerned a lot and all the  students looked fantastic when leaving the studio. Thank you, Laboratory team, for very professional approach and great work.

Niki Hasková and David Kabíček are winners of two vouchers for further treatment. Congratulations and enjoy it.